Cartoons

У Москві для малолітражок відкриють спеціальні парковки

Для компактних автомобілів в Москві організовують спеціальні малоформатні парковки, на яких буде діяти свої тарифні умови. На думку влади столиці, така міра дозволить поліпшити ситуацію з парковками і підвищить попит на малолітражні машини.У Москві для малолітражок відкриють спеціальні парковкиДля компактних автомобілів в Москві організовують спеціальні малоформатні парковки, на яких буде діяти свої тарифні умови. На думку влади столиці, така міра дозволить поліпшити ситуацію з парковками і підвищить попит на малолітражні машини.
«Після того як зміни будуть внесені, ми розглянемо питання про те, щоб зробити паркування автомобілів класу А на таких місцях за спеціальними вигідними тарифами або навіть безкоштовно», – пояснив газеті «Известия» заступник мера з питань транспорту Максим Ліксутов.

У четвер, 1 листопада, в Москві почала працювати пілотна зона платного паркування. Так, платити водіям доведеться за паркування на Успенському, Петровському, Дмитрівському, Копьевском, Ліховому, Великому, Малому та Середньому Каретному провулках та вулицях Каретний Ряд, Петрівці, Першому, Другому та Третьому Колобовська провулках, Петровському бульварі, Крапивенському і Рахмановском провулках і Петровських лініях. Вартість паркування складе 50 рублів в годину.
З введенням платного паркування в центрі Москви водії зможуть оплатити її за допомогою SMS. Ще одним способом оплати паркування стануть спеціальні картки, які будуть продавати, в тому числі, і в касах метрополітену.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close