Таксі у світі

Таксі: малий бізнес під контролем

Міжрайонна інспекція ФНС Росії № 6 по Тверській області (далі – Інспекція) повідомляє, що вид діяльності з надання автотранспортних послуг з перевезення пасажирів, здійснюється організаціями та індивідуальними підприємцями, мають на праві власності чи іншому праві (користування, володіння і (або) розпорядження) не більше 20 транспортних засобів, призначених для надання таких послуг відповідно до пп.5 п. 2 ст. 346.26 Податкового кодексу Російської Федерації підпадає під режим оподаткування у вигляді єдиного податку на поставлений дохід.

Дозвіл на здійснення діяльності з перевезення пасажирів і багажу легковим таксі юридичним особам і індивідуальним підприємцям, що здійснюють таксомоторну діяльність, що видається уповноваженим обласним виконавчим органом державної влади Тверській області у сфері транспорту і дорожньої діяльності.

В Інспекцію на постійній основі надходять відомості про видані дозволи на здійснення діяльності з перевезення пасажирів і багажу легковим таксі.

Інспекція здійснює контроль за платниками податків, які отримали дозвіл на здійснення діяльності щодо подання податкових декларацій з єдиного податку на поставлений дохід.

У 2012 році платникам податків, що становлять нульову податкову звітність або подали податкові декларація з зазначенням транспортних засобів у меншій кількості, ніж кількість транспортних засобів, на які видано дозвіл на здійснення діяльності, направлені повідомлення про подання пояснень.

Станом на 01.07.2012 проведено 6 перевірок спільно з співробітниками ОВС, результативність перевірок складає 66,7 %, 4 матеріали спрямовані ОВС до суду для притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 14.1 КоАП РФ за здійснення діяльності з перевезення пасажирів без реєстрації, притягнуто до адміністративної відповідальності 2 фізичних особи, сума штрафу за ст. 14.1 Кпап РФ в розмірі 1,0 тис. руб.

Станом на 01.07.2012 інспекцією проведено 5 оперативних перевірок суб’єктів господарської діяльності, за виконання ними законодавства про застосування ККТ при перевезеннях пасажирів легковими та маршрутними таксі, встановлено 4 порушення чинного законодавства, притягнуто до адміністративної відповідальності 4 індивідуальних підприємців, що здійснюють перевезення пасажирів і не застосовують ККТ, пред’явлено штрафних санкцій в сумі 9 тис. руб. і винесено 1 попередження.

Крім того, 1 матеріал перевірки легкового таксі, проведених спільно з ОВС, спрямовані у світовій суд для притягнення фізичних осіб до адміністративної відповідальності за провадження діяльності з перевезення пасажирів в режимі легкового таксі без реєстрації, притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в сумі 0,5 тис. руб., адміністративний штраф стягнуто повністю.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close