У Москві будуть видавати номери з 277 і 299 регіонами

Найближчим часом на номерних знаках можуть з\’явитися нові коди Московського регіону – 277 і 299. Проблема нестачі комбінацій цифр і букв не буде вирішуватися введенням четвертої цифри. Про це повідомляє газета «Московський комсомолець» з посиланням на власне джерело в ГИБДД.У Москві будуть видавати номери з 277 і 299 регіонамиНайближчим часом на номерних знаках можуть з\’явитися нові коди Московського регіону – 277 і 299. Проблема нестачі комбінацій цифр і букв не буде вирішуватися введенням четвертої цифри. Про це повідомляє газета «Московський комсомолець» з посиланням на власне джерело в ГИБДД.
За словами представника поліції, введення четвертої цифри повинно поширюватися на всю Росію, однак недолік комбінацій цифр і букв спостерігається тільки в Москві. В інших регіонах нововведення було б зайвим. Таким чином, проблему вирішить новий код регіону.
Нагадаємо, в серпні цього року на сайті МВС був опублікований проект Адміністративного регламенту з надання держпослуги по реєстрації автомототранспортних засобів і причепів до них. В оприлюдненому документі ГИБДД пропонувала дати власникам можливість ставити на облік свої транспортні засоби незалежно від прописки власника.

Раніше за ліквідацію коду регіону висловився уповноважений з прав людини в Чеченській Республіці, голова комісії з прав людини Громадської ради ПКФО Нурді Нухажієв. На його думку, існуюча система реєстраційних номерів із зазначенням регіональної приналежності автотранспорту порушує права громадян на вільне пересування і сприяє «поборів на дорогах».

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close