У Росії стартували продажі дизельного Peugeot 408

У Росії стартували продажі дизельної версії Peugeot 408. Автомобіль комплектується мотором об\’ємом 1,6 л потужністю 114 к.с., крутний момент якого дорівнює 254 Нютон-метрів. Згідно з офіційними даними, витрата палива у автомобіля в змішаному циклі складає 5 літрів на 100 кілометрів.У Росії стартували продажі дизельного Peugeot 408У Росії стартували продажі дизельної версії Peugeot 408. Автомобіль комплектується мотором об\’ємом 1,6 л потужністю 114 к.с., крутний момент якого дорівнює 254 Нютон-метрів. Згідно з офіційними даними, витрата палива у автомобіля в змішаному циклі складає 5 літрів на 100 кілометрів.
Спеціально для Росії модель випускається з посиленою підвіскою (додатковий виток пружин, адаптовані амортизатори, стабілізатори поперечної стійкості зі зміненими характеристиками), а її дорожній просвіт збільшений до 178 міліметрів.

У список оснащення входить: антиблокувальна система гальм (ABS), система допомоги при екстреному гальмуванні (AFU), система електронного розподілу гальмівних зусиль (REF) і 4 подушки безпеки.

Вартість базової комплектації дизельного Peugeot 408 становить 637 000 рублів. У базовій комплектації Access седан оснащується кондиціонером, а також зовнішніми дзеркалами з електроприводом і обігрівом. В якості опції пропонується підігрів сидінь і обігрів лобового скла та форсунок.
Комплектація Active (вартістю від 664 000 рублів) може бути опціонально укомплектована навігаційною системою, задніми паркувальними датчиками, протитуманними фарами, електропідйомниками задніх стекол, двозонним клімат-контролем і легкосплавними колісними дисками.
Для версії Allure (вартістю від 734 000 рублів) також доступна комунікаційна система Bluetooth, шкіряне кермо і підсвічування порогів.
Автомобіль випускається на заводі ПСМА Рус в Калузі.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close