Таксі у світі

Реформування таксі в Новому Орлеані

Користуватися таксі Нового Орлеана незабаром буде простіше, безпечніше і надійніше, але таксисти так не вважають. Вони кажуть, що спроба реформування ринку таксі може коштувати їм роботи.

Реформа таксі вимагає, щоб у кожному автомобілі таксі був присутній термінал для оплати кредитною карткою, система глобального позиціонування, камери, а сам автомобіль повинен бути не старше семи років.

Міська влада вважає, що такі зміни принесуть користь індустрії туризму і бізнесу в цілому, так і самі мешканці не проти таких змін.

Мер міста Мітч Ландрьє пише: “Це не напад на тисячі таксистів, які займають важливе місце в інфраструктурі міста. Це зроблено для того, щоб поліпшити наші позиції в міжнародному туризмі та бізнесі, ми повинні поліпшити сервіс таксі в Новому Орлеані до 2013 року”.

Самі таксисти не ради нововведень і вважають ці реформи обтяжливими і занадто дорогими. Саїд Казми, президент профспілки таксистів, вважає, що ці реформи будуть коштувати таксистам 30-35 000 доларів.

Жителі та студенти Нового Орлеана з нетерпінням чекають змін.

“Я радий цим змінам. Все це вже було в Чикаго і залишилося назавжди. Коли я вперше потрапив сюди, то для мене було смішно розповідати таксисту куди їхати”, – сказав Клер Флейшер, студент.

Саїд Казми вважає реформування для таксистів занадто дорогими.

“Ці зміни зазнають занадто великі витрати і таксисти не зможуть собі цього дозволити. Таксисти повинні заробляти на життя і годувати свої сім’ї”.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close