Таксі у світі

LAP став найбільшим власником Baltic Taxi

Лієпайський автобусний парк (LAP) стало найбільшим власником таксомоторної компанії Baltic Taxi, свідчить повідомлення підприємства біржі NASDAQ OMX Riga.

Інформувати біржу про своїх планах на майбутнє, LAP вказав, що створить дочірнє підприємство, яке буде здавати в оренду автобуси турфірмам та іншим компаніям, а також повідомив про інвестиції в Baltic Taxi, зробленої у травні в рамках стратегії розвитку підприємства.

LAP вклав у Baltic Taxi 500 000 латів, і тепер йому належить 68,12% основного капіталу компанії. Мета інвестиції – розширення спектру послуг LAP і підвищення вартості підприємства.

Як повідомлялося, за даними Lursoft, оборот Baltic Taxi в 2011 році склав 1,829 млн. латів – на 79,2% більше, ніж у 2010 році, а збитки збільшилися на 31,3%, до 474 400 латів.

Керівництва Baltic Taxi пояснило, що збитки підприємства пов’язані, в першу чергу, з його швидким розвитком, величезними інвестиціями та зростанням цін на пальне, і все це не супроводжується змінами тарифів на послуги, межі яких встановлюють самоврядування та закони.

Другою причиною керівництво підприємства називає події навколо латвійської національної авіакомпанії airBaltic, яка не змогла через своє дочірнє підприємство Baltijas Aviācijas sistēmas провести обіцяну оплату частки основного капіталу і реалізацію плану інвестицій, розпочатого Baltic Taxi і покритого з оборотних коштів самого підприємства.

Це, в свою чергу, призвело до затримок у сплаті податків, покриття платежів по лізингу і в розрахунках з постачальниками та підприємцями.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close