Cartoons

Мінтранс підготував новий проект для боротьби з пробками


Мінтранс підготував новий законопроект, який допоможе вирішити проблему пробок. Зокрема, документ дозволяє встановлювати на федеральному рівні зони платних парковок і вводити обмеження руху. У законі за суб\’єктами федерації закріплене право встановлювати вартість паркування на дорогах загального користування, повідомляє газета «Комерсант».Мінтранс підготував новий проект для боротьби з пробками
Мінтранс підготував новий законопроект, який допоможе вирішити проблему пробок. Зокрема, документ дозволяє встановлювати на федеральному рівні зони платних парковок і вводити обмеження руху. У законі за суб\’єктами федерації закріплене право встановлювати вартість паркування на дорогах загального користування, повідомляє газета «Комерсант».
Нагадаємо, минулого тижня повідомлялося, що Проект запуску пілотної зони платних парковок в центрі Москви опинився на межі зриву через те, що представники прокуратури столиці порахували, що він йде в розріз з іншими законами, міняти які можна лише на федеральному рівні.

Зокрема, мова йшла про права і свободи громадян. А саме, про право користування автомобілем на дорозі загального користування. Цей закон можна змінити тільки на федеральному рівні. Крім того, якщо водій користується платною парковкою, то він, за великим рахунком, укладає договір оферти, порушення якого регулюється виключно Цивільним кодексом, а не місцевими законами.
Нарешті, третя претензія прокуратури стосується штрафів за порушення користування платними парковками, зокрема, за нечитаний номер на парковці. Суму фінансового стягнення за порушення ПДР, в тому числі, за нечитаний номер, регулює КоАП РФ, інші санкції не можуть встановлюватися місцевою владою.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close