Таксі у світі

На блогера напали в таксі, порушено кримінальну справу

Поліція Москви розслідує розбійний напад, яку студент описав у Facebook. Розповідь про те, як хлопцеві в таксі «різали лоб», сколихнув Мережу. Столичний главк МВС підтвердив факт пограбування журналіста, який описав в блозі, як приїжджі з південних республік катували його в таксі, щоб дізнатися PIN-коди банківських карток.

– За фактом події в УВС по ЗАТ порушено кримінальну справу за статтею «Розбій», – повідомили Life News в прес-службі ГУ МВС Росії по Москві. – В даний час проводяться оперативно-розшукові та слідчі заходи.

Олександр Назаров описав у Facebook, як ледь не загинув від бандитів, коли в ніч на суботу, 15 вересня, зловив приватного таксі.

– Я сів на переднє сидіння, і буквально через хвилину ззаду на мою шию опустилися чиїсь руки і почали мене душити. Так, звичайно, я повний кретин, що не подивився уважно тому, коли сідав в машину, але це був тільки початок, – написав Олександр в блозі. – Поки ми боролися з новоявленим пасажиром, водій зупинився на узбіччі і встрибнула в машину ще пара звірів. Мене затягли на заднє сидіння і витягли вміст кишень. Діставшись до карток, які лежали в гаманці, мої попутники почали вимагати від мене PIN-коди від них.

Коли хлопець зміг назвати код тільки однієї карти, його почали катувати. «Повільно різали лоб, залишаючи акуратні кров’яні смужки, встромляли лезо спочатку одну ногу, тому в іншу».

Розповідь Назарова буквально підірвав блогосферу. Однак крім тих, хто висловлював хлопцеві співчуття, знайшлися і ті, хто засумнівався в описаному. Деякі блогери навіть запідозрили, що описана історія – вірусний маркетинг, спрямований на рекламу нового таксі.

Life News розшукав Олександра Назарова і переконався, що його розповідь – абсолютна правда.

– В управлінні МВС по Західному округу вчора відкрили кримінальну справу. Є певні зачіпки і ймовірність того, що людей знайдуть, – розповів Назаров, особа якого після тортур виглядає моторошнувато. – Прекрасний контакт налагоджений з поліцією, видно, що працівники зацікавлені в тому, щоб допомогти мені знайти злочинців.

Те, що залишився живий, Назаров називає щастям.

– Я вже морально приготувався до того, що мене вб’ють. І вже почав з певним стоїцизмом до цього ставитися. Я радий, що живий залишився, решта – не важливо, – говорить Олександр. – В 7 ранку мене викинули в районі Староволынской вулиці в лісосмузі, сказали: «Ми даруємо тобі життя, тікай і не оглядайся». Я не очікував, тому що мене до цього міцно придушили, я навіть втратив свідомість. Нападників, по-моєму, дуже сильно здивувало, що я прокинувся. Мене відпустили, хвилин 10 я ходив по лісі, потім вибрався на ту ж Староволынскую вулицю. Потрапив на якийсь режимний об’єкт, якісь дачі сталінські. Попросив солдата на КПП викликати швидку.

Нападники, за словами Назарова, робили все, щоб придушити його волю:

«Слава богу, серйозних травм немає. Є рана на нозі, але вона не дуже глибока. Застосовувалося дуже багато дій, які були спрямовані на те, щоб показати свою силу і придушити волю. Можна назвати це тортурами. У людей була мета – дізнатися PIN-коди банківських карток».

Після всього, що сталося Назаров для себе твердо вирішив не користуватися ночами послугами приватних візників.

– Сподіваюся, всі, хто читав мою історію в блогах, отримають хороший досвід, що не треба сідати до приватників, особливо коли ти один, – краще викликати таксі, почекати зайві 15 хвилин, – говорить Олександр і тут же пояснює, що ще один урок для нього – не носити з собою банківські карти, якими не користуєшся.

– Вони намагалися дізнатися номери карт, якими я давним-давно не користуюся і просто не викладав зі свого гаманця. Їм було мало того, що вони зняли з діючої картки. Абсолютно неадекватні люди. Людьми їх називати не хочеться, це звірі, а не люди. LifeNews

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close