Таксі у світі

Антимонопольники виступили проти реклами нелегальних таксі

Управління Федеральної антимонопольної служби по Ярославській області порушило справи щодо таксі «Дімон», радіостанцій «Європа плюс Ярославль», «Дорожнє радіо», «Срібний дощ» і «Радіо Любов». Справи були порушені за зверненням в УФАС департаменту дорожнього господарства і транспорту Ярославської області і індивідуальних підприємців Рибінська.

Суть скарги полягала в тому, що у ЗМІ відбувається активна реклама різних служб таксі, багато з яких не мають дозволу на заняття даним видом діяльності.

В УФАС нагадали, що, за законом, таксі може займатися перевезеннями тільки при отриманні на це спеціального дозволу в департаменті дорожнього господарства і транспорту Ярославської області. А засоби масової інформації не мають права рекламувати тих, хто це правило порушує.

– Використання мешканцями та гостями міста таксі, які не мають дозволів, може призвести до негативних наслідків. Наш обов’язок забезпечити право споживачів на отримання сумлінної та достовірної реклами, – прокомментирова ситуацію виконуючий обов’язки керівника управління Сергій Балабаєв.

В даний час справа знаходиться на стадії розгляду. kp

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close