Таксі у світі

Операція «Таксі» в Дагестані – пасажирські перевезення перевірять на законність

У Дагестані проходить операція «Таксі». Як повідомив керівник групи пропаганди УГІБДД МВС по РД Исамагомед Султанів, рейдові заходи пройшли спільно з Комітетом з транспорту РД. Основною їх метою було виявлення та припинення діяльності водіїв, які незаконно займаються перевезеннями пасажирів.

«Згідно зі змінами в законі про таксі, посилилися правила перевезення пасажирів і багажу. Водії таксі, що здійснюють пасажирські перевезення, зобов’язані мати ліцензію, інакше їх будуть карати. Штраф з одного водія, який перевозив людей без ліцензії, становить 5000 рублів», – каже В. Султанів.

При проведенні рейдів особлива увага зверталася на наявність у водіїв спеціальної розмітки і застосування так званих «гребінців». Співробітники ДАІ та Комітету з транспорту також перевіряли виконання перевізниками вимог федерального закону в частині організації та проведення передрейсових медичних оглядів водіїв та здійснення передрейсового контролю технічного стану транспортних засобів.

«Більшість перевірених легкових таксі експлуатувалися з порушенням зазначених вимог. У кращому разі, за даними подорожніх листів, водій виїжджав на лінію без відміток лікаря та механіка. Були випадки видачі водіям незаповнених шляхових листів. Допускалися такі порушення, як відсутність інформації і таксометра в салоні автомобіля, кольорографічного схеми на кузові автомобіля», – розповів начальник відділу контролю та організації таксомоторних перевезень Комітету з транспорту РД Гамід Гадисов.

В результаті операції виявлено понад 15 порушень. За результатами перевірок підготовлені приписи керівництву ТОВ «Таксі-Лайн», службам таксі «Ностальжі», «Експрес», «Гамзат» та ін Така ж кількість госномерных знаків було вилучено працівниками ДАІ у водіїв легкових автомобілів, що здійснювали перевезення пасажирів у таксі без відповідного дозволу. Крім втрати часу на повернення номерних знаків, порушники будуть притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу. РИА Дагестан

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close