Таксі у світі

У Флоренції відкриють туристичне таксі з гідом

Take your guide in taxi – так називається новий сервіс, розроблений спільно Асоціацією туристичних гідів Флоренції і Кооперативом флорентійських таксистів. Завдяки співпраці двох організацій народилася нова послуга для туристів, що дозволяє комфортно розміститися в салоні таксі і насолоджуватися красою міста у супроводі професійного гіда по Флоренції. Проект стартує 1 жовтня.

Маршрут поїздки в таксі пролягає по найкрасивішим і відомим місцям міста: він включає Санта-Марія-дель-Фьоре і Флорентійський баптистерій, площа Республіки, церква Орсанмикеле, вулицю Данте Аліг’єрі та будинок-музей Данте, Флорентійське абатство, базиліку Санта-Кроче, галерею Уффіці і Понте Веккіо, церква Санта-Марія-Новелла, а також деякі пам’ятки району Ольтрарно — церква Санто-Спіріто і вулицю Маджоре, повідомляє Euromag з посиланням на Libero Quotidiano.

“Тур триває 30 хвилин, – пояснює президент асоціації гідів Флоренції Паола Мильози. – Звичайно, цього мало, щоб досліджувати місто, але поїздка по місту може стати прекрасною можливістю насолодитися професіоналізмом таксиста і гіда і краще пізнати наш улюблений місто”, – каже вона.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close