Таксі у світі

Леонард Блаватник інвестував 20 мільйонів проект GetTaxi

Інтернет-компанія GetTaxi, що дозволяє замовляти таксі зі смартфонів або через сайт без участі диспетчера, залучила додаткові інвестиції на суму 20 мільйонів доларів. Як говориться в прес-релізі компанії, одним з інвесторів став голова Access Industries Леонард Блаватник.

Також кошти надійшли від інвестфонду InVenture Partners бізнесмена Антона Иншутина і засновників GetTaxi Шахара Вайсера та Рої Мора. Конкретні обсяги інвестицій в компанії не розкрили.

Загальна сума інвестицій в GetTaxi досягла 30 мільйонів доларів. Як зазначає Forbes, перші 9,5 мільйона доларів у компанію вклав Блаватник після створення сервісу в 2010 році.

GetTaxi працює в Росії, Ізраїлі, Великобританії, а також збирається вийти на ринки Франції, Німеччини, Італії, Іспанії і США. У Москві сервіс був запущений з 1 березня 2012 року.

Сервіс забезпечує подачу таксі в рекордно короткі терміни – протягом 10-15 хвилин. Система GetTaxi автоматично визначає місцезнаходження клієнта і направляє найближчу до нього вільну машину.

Як зазначає генеральний директор GetTaxi в Росії Сергій Фоменков, компанія “не володіє своїм парком машин і не змагається з існуючими таксопарками”. GetTaxi виступає в якості партнера для існуючих таксопарків і ліцензійних таксі, забезпечуючи їх машини додатковими замовленнями. Стрічку.ру

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close