Таксі у світі

Тільки в Мінську є таксі з білкою

Спочатку білченя разом з господарем служив у спецназі, а тепер таксує. Ви тільки уявіть собі: ви їдете в таксі, а в кишені таксиста сопе, згорнувшись калачиком, білка, ну, або спить в капюшоні на задньому сидінні. Не вірите?

Ми самі спочатку не повірили! Тільки ось уже весь Мінськ гуде про те, що білка таксує разом з хозаином. Винуватицю міської поговору довго шукати не довелося: виявилося, що в одному зі столичних таксопарків дійсно є таке диво. Ми домовилися зустрітися з таксистом Петром прямо у нього біля під’їзду, оскільки він відпочивав після нічної зміни.

А де ж білочка?

– ми захвилювалися, коли побачили Петра без звірятка.

Відповіді довго чекати не довелося: спочатку з кишені піджака здалися мохнатенькие пензлика вух, потім блискучі оченята, ще мить – і забавна білочка опинилася на плечі у молодої людини.

Та я його завжди в кишені ношу: в магазин з ним ходжу, і на роботу,- посміхнувся Петро.

Білченя виявився хлопчиком по імені Масик. Виявилося, що такого чудового друга Петро Панкратов знайшов ще два роки тому.

– Коли я служив в Мар’їній Гірці в спецназі прапорщиком, солдатики принесли мені зовсім слабенького бельчонка. Був він тоді розміром з пів-долоні, зовсім крихітний, без свідомості. Я у нього з пащі дістав сім черв’яків, і ще з ока три. Спочатку годував його два тижні дитячою сумішшю з шприца кожні 4 години, а потім він зміцнів і став пити молоко з сумішшю з ложечки. Через місяць став давати йому насіння без шкаралупи, а потім, коли з’явилися зубки, він сам став їх клацати. Так ми разом з ним і служили – він у мене завжди за пазухою був.

А хати де живе, в клітці?

– Ні, у нього і клітки немає. Спить зі мною. Любить згорнутися калачиком на грудях, або в шафу забереться, в капюшон, і там відсипається. Їсть теж разом зі мною. Любить горішки, фрукти, насіння, хліб.

А далі з вами на роботу?

– Я в грудні тільки звільнився з армії, три місяці як в таксі працюю. І завжди беру його з собою і на роботу теж. Інакше він дичавіє. У мене ще є кішка і рибки, але білка – рулить!

Пасажири як реагують?

– Ще коли тільки я почав викладати фото бельчонка в соцмережах, так мене там замучили, мовляв, повідомлять зеленим. Я тоді взяв і зробив Масику ветпаспорт всім вимогам. Тепер він повноцінний громадянин. А пасажирам не всім показую. Найчастіше Масик просто спить на задньому сидінні в капюшоні, або за пазухою в мене. Ось їде, наприклад, пасажир, сумує, а йому:

“Хочете, здивую вас?” – і показую бельчонка. Дуже позитивно все реагують, особливо дітям подобається. Потім телефонують до служби і просять таксі з білочкою.

А начальство сварить?

– Так. Спочатку особливо. Але я намагаюся не доставляти незручностей пасажирам. Часто буває, що клієнти не знають, що разом зі мною на зміну напарник чергує у вигляді білки. Дуже рідко її показую. Delfi

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close