Таксі у світі

У Москві мати підкинула дитину таксисту

У Москві розшукують матір-зозулю, яка підкинула своєї новонародженої дитини таксисту. 11 червня у центрі російської столиці молода жінка залишила в таксі немовляти.

Близько 17:00 в понеділок в поліцію звернувся 19-річний житель Підмосков’я. Він розповів, що на Семенівської вулиці в Москві посадив в свою машину жінку з дитиною. Та попросила відвезти її в центр, на вулицю Нова дорога. Коли «Жигулі» приїхали за вказаною адресою, жінка розплатилася і пішла, а через кілька хвилин водій виявив на задньому сидінні залишили новонародженого хлопчика.

Викликані лікарі «швидкої допомоги» встановили, що малюк народився близько тижня тому здоровим. Хлопчик госпіталізований, розпочато розшук його матері. Зі слів водія був складений фоторобот розшукуваної — це жінка слов’янської зовнішності, на вигляд їй 28-30 років, зріст невисокий, каштанове волосся до плечей.

У поліцію ніяких заяв про розшук забутого хлопчика не надходило, тому оперативники вважають, що дитину залишили в машині свідомо. Вирішується питання про порушення кримінальної справи. НТВ

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close