Таксі у світі

Навігатор може стати обов’язковим для таксі

Влада Москви планують ввести вимогу щодо встановлення навігаторів в таксі. Про це повідомив журналістам у ході відвідування Павелецького вокзалу глава департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури столиці Максим Ликсутов.

“Сьогодні легального права у Департаменту транспорту і уряду Москви вимагати знання міста немає. Ми хочемо на законодавчому рівні запровадити вимогу, щоб у стандартну комплектацію автомобіля включалися навігаційні прилади”, – сказав М. Ликсутов.

За його словами, такі заходи дозволять уникнути складних ситуацій водіям таксі. “Ми вважаємо, що в цьому році ми внесемо законодавчу ініціативу, пов’язану з вимог до комплектації автомобіля в Московську міську думу”, – зазначив чиновник.

Він підкреслив, що в результаті підвищення штрафів за нелегальні таксомоторні перевезення кількість звернень індивідуальних підприємців за дозволами в департамент зросла в 15 разів. “Тобто якщо ми раніше в добу видавали близько 13 дозволів для індивідуальних підприємців, то зараз – 85-110 дозволів”, – сказав він, зазначивши, що в департаменті “бачать здоровий глузд” у легалізації ринку таксомоторних послуг.

За його словами, в Москві сьогодні видано близько 17,5 тис. дозволів на таксомоторні перевезення, а також приблизно 15 тис. видала Московська область. “Загальна цифра наближається до 40 тис., але цього мало, ми вважаємо, що тільки в Москві цифра повинна бути 50-55 тис. Ми вважаємо, що за 1,5 року ринок таксомоторних послуг не тільки легалізується, але і стабілізується”, – уклав М. Ликсутов. РБК

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close