Таксі у світі

Сервіс «Яндекс.Таксі» тепер і на ПК

Онлайн-сервіси набирають популярність. Популярним сервісом «Яндекс.Таксі» тепер можуть користуватися власники стаціонарних ПК. Нагадаємо, що сервіс був запущений компанією «Яндекс» в 2011 році і, до недавнього часу працював тільки в якості мобільного додатку для Android і iPhone.

Функціональність веб-сайту, розрахованого під звичайні браузери, нічим не відрізняється від мобільної версії «Яндекс.Таксі». Користувачі зможуть швидко оформити замовлення таксі в шереметьєво, підібравши автомобіль по параметрах, і простежити пересування таксі в реальному часі.

Сервіс співпрацює з 80 столичними таксомоторними службами, тому у замовників є великий вибір таксі, яке прибуде до місця виклику, в середньому, за 12 хвилин. Можна зробити відкладений замовлення, в тому числі і на наступний день.

Для входу на сайт «Яндекс.Таксі» пропонується використовувати той же логін і пароль, що і для авторизації на «Яндекс». При замовленні таксі, потрібно повідомити номер свого телефону диспетчера для таксопарку. Номер буде збережений для автоматичного використання при подальших замовленнях.

На жаль, сервіс «Яндекс.Таксі» поки доступний тільки для жителів Москви. Головним його конкурентом можна вважати сайт GetTaxi, що працює з власною службою надання послуг таксі.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close