Таксі у світі

Таксі дорожчає разом з громадським транспортом?

З початку липня в Нижньому Новгороді збільшилася плата за проїзд на громадському транспорті — соціальних автобусах та таксі. Якщо раніше нижньогородці пересувалися по місту за 15 рублів за одну поїздку, то на початку липня ціни різко, але очікувано підскочили до 20 рублів.

Журналіст порталу ProGorodNN вирішив дізнатися, піднялася плата за проїзд в нижегородських таксі.

У прес-службі Губернатора Нижегородської області відзначили, що міністерство транспорту не регулює ціни на таксі, так як це приватні підприємства.

Довелося перевіряти на особистому досвіді і з розмов з таксистами.

Раніше від роботи до дому поїздка на таксі обходилася в 135 рублів — від Піскунова до 4-го мікрорайону Мещерського озера. З подорожчанням проїзду піднялися ціни на проїзд у таксі. Тепер поїздка від роботи до дому по тому ж маршруту обходиться мінімум за 170 рублів на таксі.

Водії таксі не говорять прямо, що ціни виросли через подоражания проїзду. «У нас просто збільшилися ціни за 1 кілометр на 30 рублів», – коротко відповів водій Андрій Іванов.

В інших службах таксі вартість проїзду піднялася від 20 до 50 рублів за кілометр. Деякі водії пов’язують це подорожчання з збільшенням цін на бензин. ProGorodNN

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close