Таксі у світі

Авторадіо таксі – благодійна акція

Стартувала акція «Авторадіо таксі» на хвилях 88.3 фм . За 2 години її учасникам необхідно заробити візництвом в якості штурмана нового красовера як можна більше грошей. Всі кошти, отримані таким чином, йдуть на користь дитячих соціальних закладів Приморського краю.

Першим учасником акції став підприємець з Владивостока Олександр Несытов, який здивував всіх, зібравши рекордну для першого дня акції суму – 25 450 рублів.

«Відверто кажучи, думав, що буде складно, так як мене можна назвати першовідкривачем у цьому році, – коментує Олександр, – але вже в ході акції з’ясувалося, що на дорогах дуже багато добрих людей, готових надати допомогу і виступити в якості меценатів. Це, звичайно, значно піднімає настрій!»

Стартував лише перший етап акції, попереду ще місяць роботи. Протягом цього часу кожен день в 11 ранку «Авторадіо Таксі» буде виїжджати на дороги міста в пошуках щедрих пасажирів, де кращий штурман отримає 2 тонни бензину в якості головного призу чемпіонату, а всі інші учасники – цінні автоаксесуари від «Авторадіо». Дейта

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close