Таксі у світі

Аеропорт в Амстердамі пропонує послуги електротаксі

Амстердамський аеропорт Schiphol пропонує новий сервіс – електротаксі. Вони не завдають шкоди навколишньому середовищу і здатні подолати без дозаправки відстань у 100 кілометрів. Крім того, в цих машинах є доступ в інтернет по Wi-Fi, що робить їх ідеальним транспортом для ділових людей, які продовжують працювати і в дорозі.

Крім “екологічно чистих” таксі аеропорт пропонує також бізнес-таксі з послугою зустрічі в аеропорту, яку необхідно забронювати мінімум за 4 години до прильоту.

Бізнес-таксі доставить клієнта у будь-яку точку Нідерландів, крім Західно-Фризьких островів (West Frisian Islands), повідомляє Business Traveller.

Ціна електротаксі на трансфер в Zuidas – діловий район Амстердама – для одного пасажира з багажем становить 42 євро, на центральний залізничний вокзал – 58 євро, в центр Роттердама – 124 євро.

Забронювати таксі можна на сайті аеропорту в розділі SchipholTravelTaxi. Необхідно ввести дату і час прильоту, пункт призначення в Нідерландах, кількість пасажирів та багажу. За бажанням можна зазначити, який вид транспорту воліє клієнт – електротаксі або звичайне. Авіапорт

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close