Таксі у світі

«Легальність» таксі в Москві можна буде перевірити через інтернет та телефон

Москвичі тепер можуть перевірити наявність ліцензії у таксі через мобільний телефон або по інтернету, повідомив в п’ятницю представник столичного департаменту інформаційних технологій. Реєстр таксі став першим блоком даних з міських інформаційних систем, який місто розкрив у машиночитаемом вигляді для розробників соціальних і комерційних сервісів.

“Будь-який зареєстрований користувач московського порталу держпослуг може перевірити, чи включена машина в реєстр легальних таксі за державним номером або назвою перевізника. Для сторонніх розробників місто надає API, за допомогою якого перевірку ліцензії можна додати в будь онлайнові і мобільні сервіси. Зокрема, ця інформація вже доступна користувачам популярного додатка для смартфонів inTaxi”, – сказав співрозмовник агентства.

За словами співрозмовника агентства, в даний момент дозволу через портал держпослуг оформили близько 4,5 тисячі таксопарків і індивідуальних підприємців, легалізувавши таким чином близько 6 тисяч автомобілів, що становить 38% від загального автопарку, який може законно займатися перевезеннями в місті.

“Відсоток електронних заяв від юридичних осіб ще вище – кожен другий таксопарк вважав за краще заощадити час на отримання послуги за допомогою порталу. Ліцензування таксі залишається найбільш затребуваною електронною послугою для бізнесу”, – зазначив представник департаменту.

Раніше представник прес-служби департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури повідомив, що відомство видало понад 14,2 тисячі дозволів на здійснення діяльності з перевезення пасажирів і багажу легковим таксі, з них 7,2 тисячі – юридичних осіб та 7 тисяч – індивідуальним підприємцям. При цьому він нагадав, що видавати дозволи в столиці почали з 25 липня минулого року. РИА Новости

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close