Таксі у світі

Облава на нелегальне таксі в Петербурзі

Комітетом з транспорту спільно зі співробітниками транспортної поліції при силовій підтримці бійців ОМОН припинено незаконну діяльність по перевезенню пасажирів легковими таксі в Петербурзі. В ході оперативно-профілактичного рейду була проведена перевірка таксі, що пропонують свої послуги на залізничних вокзалах міста.

Контролюючими органами було виявлено 8 автомобілів, у яких відсутній дозвіл на перевезення пасажирів і багажу легковим таксі. Крім того, водії нелегальних таксі не проходили обов’язковий передрейсовий технічний і медичний огляд, а відповідно поїздка не завжди була безпечною для пасажирів. Всі автомобілі у нелегальних перевізників були вилучені і на період проведення судового розгляду спрямовані на спеціальну стоянку.

«Тепер водіям, які будуть здійснювати перевезення без відповідного дозволу, доведеться серйозно замислитися про наслідки порушення федерального законодавства, яке передбачає серйозні штрафи: на водія в розмірі 5 тисяч рублів, 50 тисяч рублів для керівників компанії і 200 тисяч рублів для юридичних осіб», – зазначили в комітеті з транспорту.

Подібні спільні рейди комітету з транспорту і Управління на транспорті МВС Росії по Петербургу і Ленобласті будуть проводитися на постійній основі в усіх районах міста, запевнили в комітеті.

На сьогоднішній день комітетом з транспорту видано близько 3800 дозволів на право здійснення діяльності з перевезення пасажирів і багажу легковим таксі на території Петербурга. Необхідно відзначити, що всі великі, відомі в місті таксомоторні компанії, а також 1500 індивідуальних підприємців вже встигли отримати заповітну картку. Балтінфо

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close