Таксі у світі

Іспанські таксисти будуть страйкувати голяка

Таксисти з іспанського міста Валенсія у четвер, 15 березня 2012 р., вийдуть на страйк в голому вигляді. Таким чином вони хочуть продемонструвати, яка ситуація склалася зараз в цьому секторі, і підкреслити ту недбалість, з якою до них відноситься місцевий уряд Федерація профспілок таксі міста Валенсії заявило про проведення маніфестації, дата якої намічена на цей четвер.

Від станції Хоакін Соролла відправиться автомобільний кортеж, який попрямує до міністерства транспорту, повідомляє Euromag з посиланням на газету La Vanguardia.

Багато страйкарі мають намір з’явиться в голому вигляді, щоб показати, до якого стану влади довели сектор таксі. В цілому, на думку таксистів, міністерство знаходиться в “убогому стані” і не виконує своїх функцій.

Страйкарі мають намір висунути уряду низку пропозицій, які, на їхню думку, допоможуть трохи поліпшити “жахливі” умови, в яких їм доводиться працювати. “Необхідно вжити термінових заходів, таксисти не можуть працювати по 24 години без перерви у вихідні дні”, – заявили представники профспілки.

В даний час діє постанова влади, згідно з яким робочий день таксистів не може перевищувати 12 годин. Проте ця постанова не поширюється на вихідні дні, що і призводить до численних порушень, а також сильно позначається на ситуації на дорогах і на безпеці людей.

Таксисти також вимагає однакових прав з водіями іншого громадського транспорту, які користуються різними пільгами і мають право на регулярний оплачувану відпустку.

Нагадаємо, остання масштабна страйк у Європі відбулася у Франкфурті в кінці лютого 2012 р. Близько 200 членів профспілки авіадиспетчерів, які працюють у Франкфуртському аеропорту, не виходили на роботу кілька днів. РБК

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close