Таксі у світі

В таксі забули мішок золота. Бангкок

Поліція Бангкока розшукує мішок із золотом на суму понад 350 тисяч доларів, забутий у середу пасажиром в одному зі ста тисяч ліцензованих таксі міста, повідомляють в четвер ЗМІ Таїланду. 60-річний Акхекарат Канокваннакон, власник магазину ювелірних виробів з північно-східної таїландській провінції Убон Ратчатхани, у четвер звернувся у міську поліцію із заявою про те, що в середу ввечері забув у таксі мішок із золотими виробами.

Загальна вартість забутого золота більше 350 тисяч доларів, повідомляє інтернет-сайт газети “Тхаі Рат”.

Канокваннакон повідомив поліції, що привіз з собою в Бангкок золото, придбане оптом, щоб поміняти на ньому маркування.

В районі ринку Рангзит на східній околиці Бангкока він сів у ліцензоване бангкокское таксі з лічильником. Вийшовши з таксі в центрі міста, Канокваннакон не одразу виявив пропажу. Коли він отямився і став пригадувати, де міг залишити мішок із золотом, він зрозумів, що залишив дорогоцінний вантаж у таксі, пише газета.

Власник ювелірного магазину з провінції пам’ятає тільки колір таксі – рожевий. Номери машини він не запам’ятав. Проведена в четвер поліцією перевірка камер відеоспостереження в районі ринку Рангзит показала, що одна з камер зафіксувала, як він сідав у рожеве таксі, однак план зйомки був таким, що номери таксі жодного разу не потрапили в об’єктив. Поліція продовжує перевірку записів камер відеоспостереження по шляху проходження машини, проте слідство ускладнює та обставина, що Канокваннакон погано знає Бангкок і не може з точністю відновити маршрут.

За даними реєстраційного відділу мерії Бангкока, в місті 100 000 ліцензованих таксі з лічильниками. З них щоденно на міські вулиці виїжджає не менше 80 000 машин. Таксі в Бангкоку реєструються згідно з колірним кодом: жовто-зелені і коричнево-зелені машини – це особисті таксі, належать їхнім водіям, які працюють за індивідуальними ліцензіями на візництво.

Повністю жовті, червоні, зелені, сині, рожеві і двоколірні машини, крім жовто-зелених і коричнево-зелених, належать таксомоторних фірм і кооперативам. Їх водії працюють на умовах поденною оренди. Більшість рожевих таксі – власність кооперативів. Таких машин у Бангкоку не менше п’ятнадцяти тисяч. РИА Новости

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close