Таксі у світі

Легальним таксі дозволять безкоштовно паркуватися на привокзальних площах у Москві

Паркування для легальних таксистів на привокзальних площах у Москві стануть безкоштовними, повідомив у понеділок представник столичного департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури. Мер Москви Сергій Собянін, активно взявся за вирішення транспортних проблем, вирішив навести порядок з роботою таксі: сформувати міський реєстр офіційних таксі, ввести знак “Московське міське таксі”, а також створити для них спеціальні міські стоянки. Згідно з федеральним законом, з 1 вересня 2011 року необхідно мати дозвіл на таксомоторні перевезення. Видавати дозволи почали з 25 липня.

Також влада пропонують ввести жовті номерні знаки для легальних таксі, щоб їх було простіше відрізнити від “бомбив”.

“Паркування на привокзальних площах у Москві для легальних таксистів будуть надаватися безкоштовно. Відповідне розпорядження вже підписано”, – сказав співрозмовник агентства.

Він додав, що департамент вже погодив з перевізниками всі необхідні схеми розміщення таксі.

Прес-служба РЖД у свою чергу повідомила, що дирекція залізничних вокзалів – філія РЖД і департамент транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури міста Москви уклали угоду про спільні дії з організації роботи стоянок таксі на територіях, прилеглих до залізничних вокзалів столичного регіону. Згідно з угодою, дирекція здійснює заходи щодо облаштування і обладнання стоянок легкових таксі на територіях, прилеглих до вокзальним комплексам Москви, розробляє схеми організації дорожнього руху на стоянках і погоджує їх з департаментом.

“Дирекція організовує безперешкодний допуск на стоянки таксі автомобілів, які мають дозвільні документи на відповідну діяльність у Москві і Московській області на безоплатній основі, і не допускає на стоянку таксі транспортні засоби, що не мають дозвіл на здійснення діяльності з перевезення пасажирів і багажу легковим таксі”, – наголошується в повідомленні.

У свою чергу департамент транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури Москви надає у відкритому доступі (на своєму офіційному сайті) реєстри виданих дозволів на здійснення діяльності з перевезення пасажирів і багажу легковим таксі і являє дирекції зразки видаваних дозволів.

Привокзальні площі включені в програму модернізації московських вокзалів РЖД. Компанія планує згорнути всі торгові точки, озеленити територію, організувати пішохідні зони, сучасні паркінги, обладнати зупинкові пункти громадського транспорту з урахуванням потреб маломобільної категорії населення, розбити сквери з фонтанами і зонами відпочинку. Для зручності пасажирів всі комерційні об’єкти будуть розміщені всередині вокзалів.

Угода між урядом Москви і РЖД про передачу містом привокзальних площ в оренду компанії було підписано 20 травня 2011 року. Згідно з підписаним документом уряд Москви надає РЖД на умовах оренди земельні ділянки, прилеглі до всіх дев’яти столичних залізничних вокзалів, для цілей, не пов’язаних з капітальним будівництвом. Заходи по забезпеченню порядку і чистоти на привокзальних територіях здійснюються за рахунок компанії. РиаНовости

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close