Таксі у світі

До 2018 року Нью-Йорк оновить парк автомобілів таксі

У Нью-Йорку у вівторок представляють нову модель таксі, що вважається одним з найбільш впізнаваних символів міста. Кращою серед трьох фіналістів міського конкурсу була визнана модель Nissan NV200, обійшла моделі Ford і турецького розробника Karsan.

Весь таксопарк планується замінити до 2018 року. Автомобілі оснастять навігаційною системою, що допоможе водіям не заблукати у віддалених і незнайомих районах. Самі машини стануть більш просторими, у них з’являться торшери і спеціальні лампи для читання, що зробить поїздку більш комфортною, впевнені організатори конкурсу.

«Жителі Нью-Йорка прагматичні, але цінують якість. Якість перевезень у цих таксі буде вище, ніж зараз», – зазначив представник міської Комісії таксі і лімузинів (The New York City Taxi and Limousine Commission) Девід Яськи. Це урядова установа завідує видачею ліцензій на таксомотрные перевезення в місті.

Крім жовтих таксі, що володіють ексклюзивним правом підбирати пасажирів на вулицях, в Нью-Йорк існують також «кар-сервіси», які працюють тільки за викликом (в той час як у жовтих таксі немає такої можливості).

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close