Таксі у світі

У Татарстані почалися масові перевірки таксі

У Татарстані з початку квітня почалися перевірки діяльності компаній, що здійснюють перевезення пасажирів та багажу легковими таксі. Як повідомили в міністерстві транспорту і дорожнього господарства РТ, контроль будуть здійснювати підрозділи управління ДІБДР МВС по РТ і співробітники Госавтонадзора.

Як вже повідомлялося раніше, видача дозволів на здійснення діяльності з перевезення пасажирів та їх багажу легковими таксі почалася в Татарстані з 8 грудня минулого року. В даний час видано близько трьох тисяч таких документів.

Контролюючі органи перевірять легкові таксі на предмет їх відповідності вимогам федерального законодавства. Нагадаємо, що автомобілі повинні не тільки бути технічно справними і з лівим розташуванням керма, а також мати таксометр і розпізнавальні знаки – “шашечки” на кузові і оранжевий ліхтар на даху.

До порушників законодавства будуть застосовуватися штрафні санкції. За словами міністра транспорту і дорожнього господарства РТ Ленара Сафіна, головна мета почалися перетворень – зробити так, щоб “таксі було комфортно, безпечно і, що не менш важливо, пізнавано, як у всіх країнах Європи і світу”. РГ

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close