Таксі у світі

У Москві планують відкрити єдиний диспетчерський центр таксі

Загальноміський диспетчерський центр для виклику таксі, в якому зможуть працювати приватні таксомоторні компанії, може з’явитися в Москві восени 2012 року. Про це повідомив керівник столичного департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури Максим Ликсутов.

Мер Москви Сергій Собянін, активно взявся за вирішення транспортних проблем, вирішив навести порядок і з роботою таксі: сформувати міський реєстр офіційних таксі, ввести знак “Московське міське таксі”, а також створити для них спеціальні міські стоянки.

Згідно з федеральним законом, з 1 вересня 2011 року необхідно мати дозвіл на таксомоторні перевезення, влада столиці з 25 липня видають дозволи на роботу компаніям і приватникам, повідомляють РИА Новости

“У жовтні-листопаді ми плануємо відкрити загальноміський диспетчерський центр таксі”, – сказав Ликсутов на засіданні міського уряду у вівторок.

Він зазначив, працювати в рамках цього центру запропонують всім комерційним підприємствам.

За словами Ликсутова, в цьому році легальні машини таксі в столиці можуть отримати жовті номерні знаки, щоб було простіше відрізнити їх від “бомбив”. Він додав, що для паркування легальних таксі в Москві планується організувати близько 300 стоянок на 1,8 тисячі машиномісць.

Голова департаменту розповів, що до кінця 2011 року в Москві було зареєстровано понад 12 тисяч таксі, як очікується, до кінця цього року їх кількість може збільшитися до 25 тисяч одиниць.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close