Таксі у світі

В’ячеслав Лисаков обговорить проблеми галузі з колегами томскими

10 лютого обласний центр відвідає з робочим візитом депутат Держдуми, лідер громадської організації автомобілістів «Свобода вибору», голова правління Національної ради таксі В’ячеслав Лисаков. Про це нам розповів директор «Об’єднання томських таксі» Володимир Романов.

Лисаков є основним розробником поправок в чинний закон «Про таксі». Він був ініціатором скликання першого з’їзду таксистів Росії в серпні 2011 року і з тих пір координує роботу з удосконалення федерального законодавства про таксі з урахуванням інтересів підприємців, споживачів і держави, повідомляє портал “В Томську”.

У Томську В’ячеслав Лисаков проведе зустріч за участю представників професійного співтовариства таксистів області і Сибірського федерального округу. У нараді візьмуть участь керівники законодавчої і виконавчої влади регіону, контролюючі та наглядові служби, представники муніципальних утворень, що відповідають за роботу транспортного комплексу, керівники уповноважених органів з найближчих регіонів Сибіру.

На порядок денний винесені наступні питання: удосконалення Федерального закону про таксі, необхідні зміни до правил перевезення пасажирів, адміністративного та податкового законодавства в сфері таксомоторних перевезень, основні напрямки розвитку на 2012 рік – період введення нових вимог держави до таксомоторної діяльності.

Нарада відбудеться 10 лютого о 14:00 в бібліотеці імені Пушкіна за адресою вулиця Карла Маркса, 14.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close