Таксі у світі

Чутки про єдиний тариф таксі в Москві спростовані

Влада Москви не планують встановлювати фіксований тариф на проїзд в таксі. Про це повідомив начальник управління організації контролю легкових пасажирських таксомоторних перевезень столичного департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури Ігор Ездаков.

Столична влада має намір вирішити проблему нелегального візництва, створивши міський реєстр офіційних таксі, ввівши атестацію водіїв і організувавши міські стоянки. Деякі експерти дотримуються думки, що служба таксі повинна мати єдині номери телефонів і єдиний тариф.

Проте влада не готові розглядати це питання, повідомили РИА Новости

“На сьогоднішній день планів встановлення певного тарифу не розглядається”, – сказав Ездаков.

Нагадаємо, що з 1 січня цього року порушення порядку таксомоторних перевезень обійдеться водієві в п’ять тисяч рублів. Крім ліцензії, таксометра, помаранчевого ліхтаря і “шашечок” на борту перевізник зобов’язаний організовувати проведення передрейсових медичних оглядів.

Між тим, незважаючи на збільшення штрафу за нелегальне візництво, з’ясувалося, що ловити “бомбив” просто нікому.

Тим часом перевізники користуються лазівками в законі і вимагають у громадян великі суми грошей: до відправлення таксист називає одну суму, проте в пункті прибуття вона виявляється вище в десятки разів.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close