Таксі у світі

Розроблено порядок здійснення перевірок таксі. Москва

Влада Москви розробили порядок здійснення перевірок роботи таксі. Як повідомляє Департамент транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури столиці, підготовлений проект постанови “Про порядок здійснення р. в Москві перевірок за дотриманням перевізниками вимог, встановлених в ч. 16 ст. 9 федерального закону від 21 квітня 2011р. N69-ФЗ “ПРО внесенні змін у окремі законодавчі акти Російської Федерації”.

У документі наголошується, що органом, уповноваженим на здійснення перевірок, є столичний Департамент транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури, повідомляє РБК

“Планові перевірки проводяться на підставі розробленого департаментом щорічного плану. Підставою для включення планової перевірки в щорічний план проведення планових перевірок є закінчення одного року з дня видачі перевізнику першого дозволу на здійснення діяльності з перевезення пасажирів і багажу легковим таксі; закінчення проведення останньої планової перевірки перевізника”, – наголошується в документі.

У ньому також прописані підстави для позапланових перевірок, а також форми проведення документарних і виїзних перевірок.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close