Таксі у світі

Таксистам повернуть право оренди автомобілів і полегшать отримання ліцензій

В’ячеслав Лисаков заявив, що вже підготував необхідні поправки в закон про таксі. У неділю, 19 лютого, в Калінінграді відбулася зустріч голови правління національної Ради таксі Росії, керівника громадської організації автомобілістів «Свобода вибору», першого заступника голови комітету з конституційного законодавства і державного будівництва ГД РФ В’ячеслава Лисакова з керівниками таксомоторних компаній, індивідуальними підприємцями регіону, а також з керівниками профоб’єднань таксистів в СЗФО.

Лисаков розповів присутнім про підготовлювані поправки в закон про таксі, прийнятий 21 квітня 2011 року. За словами чиновника, таксистам планується повернути право здійснювати професійну діяльність на орендованих автомобілях, скоротити кількість документів, необхідних для отримання дозволу, а також знизити водійський стаж з п’яти до трьох років, повідомляє Калининград.ги

«Ми повертаємо оренду, ми дозволяємо таксистам, які працюють за викликом за фіксованими цінами, не ставити таксомети. Ми перенесли на рік перефарбовування машин, причому віддали це суб’єктам. Зараз зробили не один колір, а не менше двох кольорів. Більше того, ми обмежили список документів, які багато регіони розтягли до фантастичних розмірів», —повідомив лідер руху автомобілістів Росії.

Він зазначив, що кількість документів, необхідних для отримання дозволу, буде зведено до п’яти. На сьогоднішній день в Калінінградській області необхідно надати 10 документів, в той час як в Краснодарському краї, за словами Лисакова, ця цифра дійшла до 29.

Голова правління національної Ради таксі Росії зазначив також, що занадто високі вимоги до стажу (на сьогоднішній день закон передбачає 5 років) не дозволяють молодим людям, які повернулися з армії, вести таксомоторну діяльність, в той час як варіантів для працевлаштування в іншій сфері мало. У зв’язку з цим депутатам Держдуми буде запропоновано знизити вимоги до водійським стажем до 3 років.

«Ми повинні думати не тільки про інтереси бізнес-спільноти, але й про інтереси держави у частині забезпечення безпеки, а також про інтереси споживачів. Всі ці проблеми максимально можливо враховані поправки в закон», —заявив Лисаков.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close