Таксі у світі

Таксисти Підмосков’я можуть працювати в сусідніх областях

Влада Московської області домовилися з сусідніми областями про співробітництво в сфері таксі. Тепер підмосковні таксисти, перетинаючи кордон Рязанської, Калузької, Смоленської і Володимирської областей, не будуть оштрафовані за їзду без дозволу. Санкції 5 тис. руб. за це порушення діють з 1 січня.

У вівторок на засіданні уряду Московської області було схвалено угоду з владою Рязанської, Калузької, Смоленської і Володимирської областей, в рамках якого таксисти Підмосков’я отримують дозвіл перевозити пасажирів і багаж на територіях цих регіонів. Аналогічну угоду між Москвою і Московською областю було прийнято ще в 2011 році.

Це означає, що, перетинаючи кордон з іншою областю, таксисти більше не можуть бути оштрафовані за те, що не отримали дозвіл на роботу від місцевої влади, повідомляє «Коммерсантъ»

Нагадаємо, що з 1 вересня 2011 року вступив в силу закон №69, запустив глобальну реформу таксомоторних перевезень. Всі таксисти почали працювати тільки за дозволами, які видають місцеві влади. Крім того, для перевезень обов’язково потрібен шашковий пояс і оранжевий ліхтар на даху. З 1 січня за порушення цих правил почав діяти штраф в 5 тис. руб.

Зазначимо, що в середині листопада 2011 року Держдума під тиском громадськості прийняла в першому читанні поправки до 69-й закон. Вимоги закону виявилися занадто жорсткими для таксистів в регіонах. Влітку 2011 року в ряді міст пройшли акції протесту, організовані перевізниками, проти вступу закону в силу. У серпні зібрався навіть Всеросійський з’їзд таксистів, за підсумками якого Держдума і підготувала поправки. Зокрема, запропоновано, щоб вимога про перефарбовуванню машини в «єдину колірну гаму» діяло з 2013 року, а не з 2012-го. Крім того, рішення про використання в машині таксометрів будуть приймати місцева влада. Іван Буранів

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close