Таксі у світі

Таксі для вагітних з’явилося в Калузькій області

Заступник губернатора Калузької області Микола Любимов вручив керівникам районних установ соціального обслуговування 10 районів ключі від 10 новеньких “Нив Шевроле”, які будуть використовуватися в якості таксі для вагітних жінок.

З появою десяти нових машин обласної парк таксі для вагітних жінок повністю укомплектований.

Про це повідомили в Калузькому обласному центрі соціальної допомоги сім’ї та дітям “Довіра”, який здійснює координацію роботи служб допомоги майбутнім мамам, повідомляє “Российская газета”.

Машини отримані в рамках обласної довгострокової цільової програми “Сім’я і діти”, що діє з 2009 року. За три роки служби супроводу вагітних жінок створені у всіх 26 районах області, однак досі таксі для вагітних були поки тільки в 16 з них.

Майбутні мами можуть скористатися послугами такого таксі, якщо опинилися в складній життєвій ситуації. Це може бути, наприклад, складний перебіг вагітності, і жінку треба терміново доставити в обласну лікарню, пояснила заступник директора центру “Довір’я” Валентина Варганова.

Послуга виявилася затребуваною, причому, таксі для вагітних можуть скористатися не тільки жінки, що чекають дитину, а й ті, хто опинився в соціально небезпечному положенні. Наприклад, буквально кілька днів тому в Калугу з Мединя на такому таксі привезли біженку для того, щоб вона змогла зустрітися з психологом і юристом. “Вона не змогла б це зробити сама, тому що у неї просто немає ні документів, ні грошей на квиток”, – розповіла Варганова.


Завдяки проекту, служби супроводу вагітних жінок в першу чергу з’явилися в тих районах, де не було центрів соціальної допомоги сім’ї та дітям.

За даними обласного міністерства у справах сім’ї, демографічної та соціальної політики, протягом дії програми “Сім’я і діти”, що передбачає правову, матеріальну та медичну допомогу вагітним жінкам, кількість відмов від дітей у пологових будинках регіону знизилася на 15 відсотків.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close