Таксі у світі

Число легальних таксі в Москві зросла на 39% за пів року. Відео

Кількість таксі, що здійснюють діяльність у Москві легально, за останні півроку збільшилася на 39% – до 12 тисяч. Повідомив у середу мер Сергій Собянін на засіданні колегії головного управління МВС РФ по Москві, де підбивалися підсумки професійної діяльності відомства за 2011 рік та обговорювали завдання на 2012 рік.

З 1 вересня 2011 року за законом всі таксомоторні компанії та приватні таксисти в РФ повинні мати дозвіл на перевезення пасажирів і багажу.

Видача дозволів в Москві в тестовому режимі розпочалася 15 липня, а з 25 липня – в повному обсязі.

Дозволи видаються управлінням таксомоторних перевезень московського департаменту транспорту на п’ять років, на безкоштовній основі – до 1 січня 2013 року.

Мер Москви доручив зробити цей процес максимально необтяжливим для таксистів і проводити роботу оперативно. У минулому році в Москві налічувалося 9 тисяч легальних і 40 тисяч нелегальних таксистів.

За словами мера, одним з основних завдань для співробітників відомства є формування цивілізованого ринку таксі. “У 2011 році ми запустили програму підтримки лізингу і прийняли інші заходи для розвитку легального таксомоторного ринку”, – зазначив він.

Тим не менше, підкреслив столичний градоначальник, прийнятих заходів і раніше недостатньо, а частка тіньового бізнесу залишається великою.

“Завдання на 2012 рік – виявлення та притягнення до відповідальності осіб, які регулярно займаються нелегальним візництвом”, – пояснив Він, звертаючись до учасників колегії.

    

Джерело: РІА Новости

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close