Таксі у світі

Таксисти Карелії позбавляються номерів і платять штрафи

Два легкових автомобіля, зайнятих у службі таксі, позбулися номерів, а їх водії заплатили великі штрафи за порушення нових вимог федерального законодавства. Такі підсумки рейду, який республіканський Госавтодорнадзор, ДАІ та податкова інспекція провели на вулицях Петрозаводська.

Покарані таксисти не зареєструвалися в якості індивідуальних підприємців, знехтували предрейсовым медоглядом, а їх авто перед виходом на лінію не пройшли технічний контроль.

Всі ці процедури з 1 січня 2012 року стали неодмінною умовою для будь-якого, хто займається пасажирськими перевезеннями в сфері таксі. Також нове законодавство зобов’язує підприємців встановлювати лічильники, а кожен таксомотор оснащувати спеціальним розпізнавальним знаком — «шашечками».

Автодорожній нагляд попереджає: недотримання цих правил може вийти боком для перевізника. Так, один з спійманих в ході недавнього рейду таксистів заплатив штраф в 10 тисяч рублів, а його «колега» — три тисячі.

Новий закон стосується і тих громадян, які працюють у сфері приватного візництва без відповідного дозволу. За незаконне нанесення спецсимволов, наприклад, громадянин отримує штраф в 2,5 тисячі рублів, посадова особа — у 20 тисяч, а юридична особа покарають на півмільйона. Підробіток на авто з такими порушеннями обійдеться «бомбиле» в п’ять тисяч рублів.

Джерело: Республіка Карелія

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close