Таксі у світі

ClimateCars – «зелені» таксі на вулицях Лондона

ClimateCars – це один із кроків підготовки до Літніх Олімпійських Ігор, які пройдуть там всього через кілька місяців. І, звичайно ж, столиці Великобританії хочеться показати себе з найкращого боку як сучасний, технологічний і екологічний місто.

Лондон – це місто, де серйозно дбають про екологію. Особливо, це стосується транспортної сфери. Приміром, тамтешній мер їздить на роботу на велосипеді, а для пересування між терміналами та паркінгами аеропорту Хітроу використовується система безпілотного електричного таксі ULTra. «Зелене» таксі з’явилося і на вулицях міста – недавно почала роботу компанія ClimateCars.

Ми неодноразово на сайті Novate.Ru акцентували увагу на тому, що електромобілі – це відмінний транспортний засіб для пересування по місту, але не дуже підходить для тривалих заміських переїздів. Ось цю сучасну особливість подібних машин і вирішили використовувати в Лондоні – там створили першу у світі «зелену» службу таксі ClimateCars. Автомобілі, які використовуються в ній, мають т. зв. «нульовий викид», тобто зовсім не забруднюють атмосферу під час їх експлуатації.

І, хто знає, може, років через десять Лондон нарешті позбудеться свого давнього прізвиська The Big Smoke, «Великий Дим», поява якого пов’язано, в тому числі, з величезною кількістю автомобільних викидів в місті.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close