Таксі у світі

Олімпіада без таксі, таксисти Лондона загрожують невыездом

Зловити на вулицях Лондона традиційний чорний кеб під час Олімпійських ігор влітку може виявитися складно – лондонська влада відмовилися схвалити підвищення тарифів на час проведення змагань.
Асоціація ліцензованих водіїв таксі (LTDA), в яку входять 10 з 25 тисяч лондонських кэбменов, повідомила, що від 30 до 50% її членів мають намір залишитися вдома або виїхати з британської столиці на час Олімпіади, не бажаючи стояти у величезних заторах.

Їх невдоволення викликає заборона на використання 50 кілометрів доріг, призначених для перевезення спортсменів, влади, ЗМІ і важливих гостей.

LTDA пропонувала дозволити таксистам на час Олімпіади застосовувати у вихідні дні та в нічний час підвищений тариф, щоб повернути частину кебів на дорогу. Ця міра дозволила б підвищити тарифи на 13-22%.

Однак транспортне управління Лондона (TfL) цю ідею відкинув, оскільки «переважна більшість» таксистів виступають проти неї.

«Існує реальний ризик того, що під час Олімпійських ігор на вулицях буде не вистачати кебів, – повідомив генеральний секретар LTDA Стів МакНамара. – Просто дозвольте нам користуватися (олімпійськими) дорогами. Всього-навсього».

Проблема транспорту викликає найбільше занепокоєння у Міжнародного олімпійського комітету при підготовці до Олімпійських ігор, які пройдуть з 17 липня по 12 серпня.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close