Таксі у світі

Таксистам пояснили нові правила перевезень прямо на дорогах

Адміністрація Волгограда і обласне УГІБДД провели спільний рейд.
Рейд був організований Управлінням транспорту і комунікацій адміністрації Волгоградської області спільно з обласною Державтоінспекцією з метою попередити водіїв таксі про можливі правопорушення, пов’язаних із зміною в законодавстві.

– З водіями легкових таксі провели бесіди, в ході яких роз’яснили порядок отримання дозволу на здійснення діяльності з перевезення пасажирів і багажу легковим таксі, – розповіли ІД «Все для Вас» в Управлінні транспорту та комунікацій обласної адміністрації.

– Кожному назвали обов’язкові вимоги, яким повинно відповідати легкове таксі. А також нові правила перевезення пасажирів і багажу, які набирають чинності з 1 січня 2012 року.

Нагадаємо, у наступному році відбудуться значні зміни в роботі таксі. Для здійснення перевезень пасажирів та вантажів у легковому транспорті необхідно отримати спеціальний дозвіл. Поки Управлінням транспорту і комунікацій подібні дозволи видаються безкоштовно. Але вже з нового року за документ доведеться віддати 2600 рублів, і ще 200 за його дублікат.

Джерело: “Все для Вас”

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close