Таксі у світі

З 29 грудня таксисти піднімуть ціни

Враховуючи зростаючий попит — компанії, що займаються перевезеннями, міняють цінники.
Додзвонитися в таксі — поки можна без проблем. Очікування ж машини вранці та вдень, в основному, залежить від погоди та ситуації на дорогах, увечері — від кількості корпоративів та заторів у місті. Більшість компаній, що займаються візництвом до так званим «корпоративним тижнях» збільшило кількість машин, що виїжджають на лінію.

Говорить генеральний директор «Формула Таксі» Богдан Коношенко:

«Ми підготувалися до цього, ми збільшили парк за останні близько двох місяців ще приблизно на 20%, ми готові».

При цьому таксисти все одно рекомендують замовляти машину — заздалегідь, особливо на 31-1 – е. Кількість викликів по місту вже зросла приблизно на 30% у порівнянні зі звичайними днями. В аеропорти — поїздок теж стало більше, зазначає генеральний директор «Транс Джет Тревел» Артем Кузьмін:

«Ми працюємо в основному з аеропортів, і у нас частина клієнтів, які роз’їжджаються на лижні курорти та інше. Порівняно з тим роком трохи побільше. Я б не сказав, що прям страшний ажіотаж, до кризи були куди цікавіше, але тим не менш є».

Тарифи — поки змінюються несуттєво і не скрізь. За словами представників ряду компаній — ціни почнуть помітно зростати з 29 грудня, 31-го і 1-ого мінімалка збільшиться вдвічі, а то і втричі: від нинішніх 400 до тисячі з гаком рублів. Порівняно з минулим роком ставка зміниться не сильно. Але там повинна бути закладена не тільки маржа компанії, пояснює генеральний директор транспортної компанії «Геннадій таксі сервіс» Геннадій Смагоринский:

«Я спеціально це роблю. Якщо водій позбавляється можливості зустріти Новий рік з родиною, він повинен щось отримати взамін».

Можна поїхати після корпоративної зустрічі Нового року чи з гостей — на своєму автомобілі, але в якості пасажира. Послуга «тверезий водій» в ці дні користується попитом. Але, як зізнається заступник генерального директора «Таксі Ритм» Руслан Садретдинов — компанії вона не вигідна:

«Тому що від машини водій відривається досить надовго, і хоча за цей час він може виконати 2-3 замовлення, він буде виконувати один. І при всьому при цьому є невеликі проблеми з полісом ОСЦПВ, тому намагаємося, якщо така послуга надходить — замовляти наших партнерів, евакуатор».

Зазначу, вартість евакуації автомобіля по Москві починається від 1,5-2 тисяч рублів залежно від типу автомобіля. Ексклюзивні авто з низьким кліренсом, такі як Ferrari, Rolls Roys, Porsche і т. д. вдень можна евакуювати за 4,5 тисяч рублів. Вночі така послуга на тисячу рублів дорожче.

Джерело: Business FM

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close