Таксі у світі

Електромобіль Nissan Leaf пробують в ролі таксі

Шість електромобілів передадуть в тестову експлуатацію трьох таксомоторних компаній. Поки що це лише експеримент, пов’язаний зі спорудженням в місті мережу електрозаправних станцій.

Навесні 2012 року в Нью-Йорку починається експеримент по залученню до лав таксі електромобілів. Шість Nissan Leaf будуть передані в тестову експлуатацію в звичайних умовах, нарівні з звичними седанами і мінівенами за.

Нововведення вимагатиме паралельно розгорнути мережу електрозаправних станцій. Розетки розмістять в гаражах таксомоторних компанії, біля будинків водіїв електромобілів і в аеропортах. Згідно з підрахунками таксистів, на одній зарядці машина зможе пройти від 62 до 138 миль (100-220 кілометрів) в залежності від завантаженості доріг.

Електромобілі розподілять по трьом компаніям, по два в кожну. На пару машин буде видана одна ліцензія, так що одночасно на вулицях зможуть бути присутніми лише три екологічно чистих таксі.

Чіткого плану або заявлених цілей у експерименту, судячи з усього, немає. Влада хоче перевірити електромобілі в «бойових» умовах і визначитися з подальшою стратегією щодо даного виду транспорту.

Джерело: Carclub.ru

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close