Таксі у світі

З 1 січня набув чинності «Закон про таксі»

Правила роботи таксистів в Росії посилилися з 1 січня 2012 року. Втім, навіть порушуючи їх, автоперевізники не ризикують грошима: штрафувати їх поки не дозволяє закон.
Починаючи з новорічної ночі таксисти зобов’язані видавати пасажирам касовий чек або квитанцію, в салоні таксі повинна міститися певна інформація для клієнтів, автомобіль повинен бути обклеєний спеціальною символікою або мати опозновательный ліхтар…

Як зазначають в ДАІ, за порушення вводиться відповідальність у вигляді адміністративного штрафу в розмірі від 1 до 5 тисяч рублів для водіїв, від 10 до 50 тисяч рублів для посадових осіб та від 30 до 200 тисяч рублів для юридичних осіб.

Посилилися штрафи і для приватних візників, які не мають права перевозити пасажирів і користуються таксисткою символікою незаконно.

Зокрема, встановив на транспортному засобі розпізнавальний ліхтаря легкового таксі і завдав на кузов кольорографічні схеми, не маючи на те дозволу повинен буде заплатити – 2,5 тисячі рублів. Організації ж, викритої в порушенні доведеться платити 500 тисяч рублів.

Втім, в даний момент всі порушення фактично залишаться без покарання.

Як зазначив заступник начальника російської Державтоінспекції Володимир Кузін, нові положення Кодексу про адміністративні правопорушення, які набрали чинності 1 січня 2012 року, а от в Правила дорожнього руху відповідні зміни ще не внесені. Тільки після цього, співробітники ДПС отримають право штрафувати і таксистів і «лже-таксистів».

Нагадаємо, ухвалення нового закону про таксі стало одним з головних автомобільних подій 2011 року. Однак, прийнятий і набрав чинності 1 вересня 2011 року закон викликав акції протесту, а багато експертів вважають його непідготовленим.

Джерело: Колеса.ги

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close