Таксі у світі

Таксистові врятував чотирьох дітей виділять квартиру

Водієві таксі Олександру Оконечникову, врятував 1 грудня в Томську чотирьох дітей при пожежі, влади регіону виділять однокімнатну квартиру.

Рішення про це прийнято після зустрічі з Олександром Оконечниковым губернатора Томської області

Віктора Кресса і мера Томська Миколи Ніколайчука, що відбулася в минулу суботу. Відзначити новосілля сім’я Олександра Оконечникова має до Нового року.

Раніше глава регіону Віктор Кресс підписав розпорядження про нагородження Олександра Оконечникова почесною грамотою Адміністрації Томської області за мужній вчинок за спасіння в нестійкою при пожежі, повідомляє прес-служба обласного уряду.

Нагадаємо, пожежа сталася в квартирі на другому поверсі дев’ятиповерхового будинку. 24-річний Олександр Оконечников заїхав за продуктами в торговий павільйон, розташований біля будинку, де сталася пожежа. В цей же час в магазин забігла жінка з криками про те, що з вікна квартири на другому поверсі йде густий дим, і маленька дівчинка просить про допомогу. Таксист і продавець магазину, не роздумуючи, кинулися до будинку.

Оконечников підтягнувся на ґратах вікна першого поверху і крикнув восьмирічній дівчинці, щоб вона стрибала йому на руки. Дівчинка повідомила, що вона стоїть на кухні, а в квартирі ще троє дітей. Вона передала Оконечникову свого дворічного брата, який був в гіпсі, тому що недавно зламав ногу, потім так само допомогла спуститися чотирирічним хлопчикам, і лише потім стрибнула сама.

На момент прибуття першого підрозділу пожежників діти вже сиділи в машині Олександра Оконечникова.

Джерело: «Байкал24»

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close