Таксі у світі

Ні! Новорічного підвищення цін на таксі

Пермські антимонопольники будуть боротися з новорічним підвищенням цін на таксі. Про це під час прес-конференції в пермської «Комсомолці» розповів голова крайового УФАС Дмитро Махонін.

У минулу новорічну ніч таксі в Пермі коштувало в два рази дорожче, ніж у звичайні дні.

Тоді УФАС по Пермському краю активно взялося за виявлення порушників і визнало винними диспетчерські служби таксі через змову і синхронне підвищення цін. Чого варто очікувати в цьому році? Це питання ми не забули поставити під час зустрічі керівника УФАС по Пермському краю Дмитра Махоніна з журналістами.

– Ми не виключаємо, що ціни на таксі в новорічну ніч будуть традиційно високими, – визнав головний атимонопольщик Прикам’я. – Рішення з минулого року є, але припис (про неприпустимість узгодження різкого стрибка цін між службами таксі. – Ред.) знаходиться в стадії судового оскарження. Тобто у таксистів немає обмежувача, а бажання легкої наживи, звичайно, залишається. Але ми будемо за цим слідкувати, і якщо будуть повторні порушення, їх фіксувати. Треба буде десять раз винести рішення – будемо десять разів виносити. Поки не дійде. При цьому не можу не відзначити: вартість таксі на території Пермі значно нижче, ніж в інших містах-мільйонниках.

Джерело: КР

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close