Таксі у світі

Європейські стандарти таксі у Відні – не палити, берегти природу, піклуватися про інвалідів

Власті Відня виступають за швидкий перехід на екологічні таксі, а також приймають ряд законів, спрямованих на приведення сервісу таксі до європейських стандартів. Зокрема, запроваджується обов’язковий для всіх таксі заборона на куріння в салоні, вимога щодо перевезення собак-поводирів, йдеться в прес-релізі міської адміністрації.

Крім того, як повідомляє Travel.ru місцеві жителі і туристи можуть скористатися екологічним таксі, що працюють на природному газі і надають менш негативний вплив на навколишнє середовище, ніж автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння, що працюють на бензині або дизелі.

Використання “зелених” таксі дозволяє на 20% скоротити викиди вуглекислого газу і на 90% шкідливих речовин.

Крім того, такі таксі економічно вигідні ціни на природний газ нижче, ніж на бензин або дизель. Так, власник віденської транспортної компанії Фрідріх Хорн за два роки зміг заощадити 70 тис. євро, перевівши свій парк на экоавтомобили.

Сьогодні у Відні налічується понад 200 екологічних таксі. Магістрат австрійської столиці спільно з компанією Wien Energie сприяє придбанню автомобілів з двигуном, що працює на природному газі.

Таксомоторні компанії можуть отримати підтримку на придбання двох машин в рік у розмірі 6 тис. євро.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close