Таксі у світі

Тарифи таксі у Новий рік не завищать

Таксисти обіцяють, що новорічне підвищення складе не більше 20%. Конкуренція на ринку занадто сильна, щоб ризикувати заради одноразового заробітку.

Як розповів голова НП “СОТП” Юрій Вейков (об’єднує 20 компаній таксі), з 1 по 15 грудня з 15 по 31 січня на таксомоторному ринку традиційно падає попит.

“За новорічні свята перевізники намагаються надолужити цей розрив. Не думаю, що цей рік стане винятком”, – вважає експерт.

У минулому році у святкові дні вартість поїздки на таксі в Петербурзі вже збільшилася на 30-50%. Тоді перевізники пояснювали це снігопадом і колосальними пробками. А в новорічну ніч деякі компанії збільшили вартість поїздки в 3 рази.

Однак підвищення конкуренції на таксомоторному ринку Петербурга призвело до того, що перевізники стали обережніше ставитися до своєї цінової політики.

Як розповів генеральний директор ТОВ “Ленінградське таксі” Сергій Кузнєцов, якщо компанія і буде піднімати ціни в цьому році, то тільки в новорічну ніч і не більше ніж на 20%. “Поки остаточне рішення не прийнято, але якщо ми будемо підвищувати ціни, то тільки з середини дня 31 числа і тільки на 20%”, – вторить колезі гендиректор ТОВ “Таксі-Люкс” Геннадій Белозовский. За його словами, отримати свою частину прибутку компанія зможе і за рахунок величезної кількості замовлень в новорічні свята, а при істотному підвищенні ціни перевізник ризикує втратити клієнтів.

А ось гендиректор таксі “6 000 000” (ТОВ “Технічка”) Олексій Евентов розповів, що компанія вже 15 грудня підвищила вартість замовлення на 20%.

Середня вартість поїздки по місту складе 560 рублів, а 672 рубля. Зараз в Петербурзі працює 2,5 тис. офіційних таксі, ще близько 5 тис. приватних водіїв працює на різні диспетчерські служби. Ще 13 тис. таксі працює в місті за сірою схемою.

Джерело: “Діловий Петербург”

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close