Таксі у світі

Ціни на таксі в Новий рік будуть контролювати

Антимонопольна служба відстежить цю ситуацію. Враховуючи минулорічний досвід, УФАС розробила систему штрафів. Ось правда, покарати таксистів за цінову змову буде проблематично.

Торішні дані – 600 рублів за поїздку від Томська до Сіверська, і це не рекордна ціна.

Томич стверджують, такса на таксі зростає вже з двадцятих чисел, коли починаються корпоративні вечірки і до Нового року збільшується приблизно в 4 рази. За одну ніч візникам вдається заробити до 15 тис. рублів. Правда, в цьому році фахівці антимонопольної служби вирішили попередити заздалегідь.

Сергій ПАНЬКІВ, начальник відділу економічного аналізу УФАС по Томської області: «У разі, якщо ці факти з’являться, то це буде розцінено як дії, спрямовані на ущемлення інтересів споживачів»

В обласному УФАС розробили систему штрафів. Суми від 100 тис. рублів до 15% річного обороту підприємства. Але це ще треба довести. Одного заяви в антимонопольну службу не достатньо, необхідні факти – касовий чек, або фото або відеозйомка. Втім, не зважаючи на увагу з боку антимонопольної служби, у багатьох таксопарках вже зараз визначена вартість новорічної поїздки.

Вадим: «400 р. за поїздку буде коштувати. У магазині не дорого купувати продукти, а це дорого!? Повинні боятися узбеки, які на бордюрах стоять, а нам нічого боятися»

Самі томич до цієї цілком прогнозованої ситуації ставляться по-філософськи. Прийнятною багато назвали суму в 150 рублів, але не більше. Втім, вартість поїздки на таксі, визначає не місто, і не область, а підприємці, які в свою чергу орієнтуються на попит. І якщо ціна за поїздку в Новорічну ніч зростає, значить люди готові за це платити.

Джерело: Вісті

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close