Таксі у світі

Паркування для легального таксі в Москві під готелями і ресторанами

Московські власті готові допомогти готелям, ресторанам і торговим центрам з організацією парковок для легального таксі. Це буде ще один захід щодо стимулювання роботи легальних таксі в Москві, вважають чиновники.

«Людина після ресторану адже не сяде за кермо. Те ж саме і при готелях – чому б не обладнати стоянку і не організувати допуск туди легальних таксі?» – передає РІА «Новини» слова начальника управління організації та контролю легкових пасажирських таксомоторних перевезень департаменту транспорту столиці Ігоря Ezdakova.
Департамент готовий допомогти з організацією таких парковок: нанести розмітку, поставити спеціальні знаки та шлагбауми. Єдина умова, яку висуває місто, – пускати туди тільки офіційні таксі. Це має стати ще одним заходом щодо стимулювання роботи легальних таксі у місті, вважають чиновники.
Нагадаємо, 1 вересня в Росії набув чинності оновлений Закон про таксі. Тепер послуги пасажироперевезень, надані без відповідного дозволу, вважаються незаконними і підлягають штрафу.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close