Таксі у світі

Таксистам стали вигідні пробки

Ярославці тепер будуть платити за пробки. До такого невтішного висновку можна прийти, побачивши в таксі «Економ» встановлені таксометри. Згідно з новим законом про пасажирських перевезеннях їх наявність з 1 січня обов’язково.

Нагадаємо, Федеральним законом від 21 квітня 2011 року № 69-ФЗ «ПРО внесенні змін у окремі законодавчі акти Російської Федерації» визначено вимоги, яким повинні відповідати перевізники, автомобілі таксі і водії. Основні нововведення: наявність дозволу, техогляд машини кожні шість місяців, наявність розпізнавального ліхтаря і таксометра, а на кузові обов’язкові шашечки. Факт поїздки повинен підтверджуватися чи касовим чеком, або прибутково-касовим ордером.

Бунтували проти прийняття цього закону багато. Але хто б міг подумати, що новий закон таїть в собі ще одну напасть. Стояння в пробках тепер повинен оплачувати сам пасажир. Тому що вважають нові апарати не тільки кілометри шляху, але і час. Так що за кожну хвилину, проведену в пробці, в залежності від тарифу конкретного таксі тепер доведеться платити від 3 рублів і вище.

– Так, дійсно нові таксометри вважають і час і кілометраж, – підтвердила і диспетчер таксі «Економ». – Апарат сам складає два показника і видає конкретний результат.

Справедливості заради варто помітити, що не всі таксометри будуть однаковими. Можливо, що ті, які стануть вважати тільки кілометри, теж з’являться, тим більше, що департамент дорожнього господарства і транспорту не регламентує вибір таксометрів постачальниками транспортних послуг, а лише перевіряє їх фактичну наявність ирабочее стан.

Джерело: KP.ru

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close