Таксі у світі

Особливості професії таксиста в Пекіні і відсутність “бомбив”. Відео

Кількість офіційно зареєстрованих таксі в Москві за минулі два місяці збільшилася з 8 до 12 тисяч. Це проміжний підсумок кампанії по легалізації приватних візників, яка стартувала восени. А от у столиці Китаю Пекіні кількість таксі і таксистів неухильно знижується. Непрості умови роботи відлякують молодь з одного боку, а з іншого – стати візником можна тільки пройшовши суворий відбір. Тому в китайській мові немає аналога слова “бомбила”.

Без цих небагатослівних, вічно втомлених людей неможливе життя у великому місті, але про те, як вони живуть і про що думають, пекіні знають мало. А між тим, щоб побачити життя таксопарку поблизу, досить прийти в звичайний парк. Після важкої зміни таксисти приїжджають сюди займатися гімнастикою тайцзіцюань, і це єдина віддушина у їх непростому житті.

Нашвидку переоблачившись в традиційний костюм, чоловіки і жінки старанно повторюють за вчителем плавні рухи. Далеко проноситься в бік аеропорту експрес – це, так би мовити, конкуруюча фірма. Але про роботу ніхто не думає. Не думають взагалі ні про що: під час заняття треба відпустити думки на волю, забути всі біди і тривоги.

“Я багато років вожу таксі, і від незручної пози у мене виникли проблеми з хребтом. Ночами іноді мізинець і безіменний палець не слухалися. Тоді я і почав займатися тайцзіцюань, і згодом став майстром. Тепер у вільний час навчаю інших”, – розповідає представник асоціації таксистів і викладач гімнастики тайцзіцюань Чжан Цзунхун.

Бригада імені революційного героя Лей Фена – це еліта пекінського таксі. До неї можна потрапити, лише заслуживши наполегливою працею “Зірку пошани”. Але це не більше ніж привід для гордості.

В іншому, все як у інших – зміни іноді по чотирнадцять годин, робота без вихідних навіть для слабкої статі. Жінок в таксопарку відсотків десять, і навіть бригадир – жінка. Двадцять років за кермом і жодного ДТП!

“Робота ця, звичайно, не жіноча. Але і у жінок є свої переваги. Наприклад, коли везеш старих, дітей та інвалідів, нам легше знайти з ними контакт. Адже жінка створена, щоб піклуватися про інших, проявляти милосердя”, – зазначає бригадир таксопарку, таксистка з двадцятирічним стажем Ван Фэнцзинь.

Отримати ліцензію в Пекіні справа непроста, і приватників на дорогах – одиниці.

Інші об’єднуються в бригади і орендують машини у приватних компаній. Невидимий лічильник працює, навіть коли ти відпочиваєш. Вважається, що за 8 годин в день таксист окупає оренду і вартість бензину і лише решта годинник працює на себе. Звідси: ненормований робочий день і важка частка таксиста.

Я пишаюся “Зіркою пекінського таксі” – це в нашій професії найвища нагорода. Та й чи жарт: мою справу розглядала комісія з чиновників семи різних відомств. Вони-то і вирішили, що я гідний цієї честі“, – з гордістю зазначає водій таксі Чжао Бінь.

Незважаючи на почесне звання, навіть самий шановний передовик – це майже як рикша в старі часи, хіба тільки страховка є. Робота важка, і молодь за кермо не прагне. Людей останнім часом не вистачає. Зате тариф за проїзд встановлений один на всіх для денного і трохи дорожче – для нічного часу.

“Ліві” заробітки суворо заборонені, при спробі взяти понад лічильника клієнти дзвонять на фірму. Безжально відловлюють і так звані “чорні машини”, тобто таксі без ліцензії. Їх в Пекіні, і правда, майже не побачиш.

Джерело: Вісті, Автор: Дмитро Собиев

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close