Таксі у світі

Таксі для дам на вулицях Парижа

У Парижі з’явилося “Таксі для дам” дозволяє представницям прекрасної статі комфортно і недорого подорожувати по Парижу.
З червня 2011 року в Парижі з’явилась нова служба таксі – “Таксі для дам”. Основний її відмінною рисою є те, що вона обслуговує тільки представниць прекрасної статі.

Ідея створення такої служби таксі не нова, раніше було відомо про існування “Пінк лэдис кеб”, які успішно працюють в Лондоні. Автомобілями керують виключно жінки, а розцінки такі ж, як у класичного таксі.

У Парижі оцінили досвід Лондона, і підійшли до справи з ноткою ентузіазму. На роботу в нову службу таксі приймаються водії – чоловіки, а автомобілі не пофарбовані в рожевий, а в сріблястий колір. У салоні розташований телевізор з DVD-програвач, міні-бар і невеликий манікюрний столик. Пасажир відділений від водія міцним склом, але при необхідності поговорити з водієм, можна скористатися мікрофоном.

Кожен автомобіль обладнаний GPS-передавачем, що дозволяє відстежити маршрут автомобіля в реальному часі, а водії повинні відправляти СМС-повідомлення оператора про посадці і висадці пасажирів.

Вартість поїздки в “Таксі для дам” дешевше, ніж у звичайного таксі. Існують також спеціальні пропозиції, такі як послуга “шопінг” та “абонемент”, що дозволяє значно економити при поїздках кожен день або при поїздках по магазинах.

Джерело: ІТАР-ТАРС

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close